S ocelovými sekcemi

Znáte něco lepšího, než když jste doma vítáni s otevřenou náručí? Když vás vítají hned při příjezdu sekční vrata firmy Novoferm. Večer po dlouhém a únavném pracovním dni, na podzim, když je venku větrno, nebo v zimě, když musíte vystoupit z auta, pak stačí stisknout tlačítko a Vy otevřete svá sekční vrata, která Vám signalizují, že jste doma vítáni.

Proč vlastně sekční garážová vrata?ocelová sekční vrata

Stručně řečeno: protože Vám zajistí vyborné pohodlí, vysokou bezpečnost a zároveň ušetří prostor. Sekční vrata se skládají z jednotlivých dílů, takzvaných sekcí, které jsou vzájemně spojeny závěsy. Díky tomu lze vrata pohodlně zasunout svisle pod strop bez toho, že by musel být před garáží volný prostor pro otevření vrat. Dokonce i po vizuální stránce jsou sekční vrata naprosto dokonalá: kvalitní materiály, výborné zpracování a pestrá škála možností vnější úpravy dají Vaší garáži moderní a jedinečnou tvář, která bude ladit s architekturou Vašeho domu jakož a respektovat Váš vkus.

Všechna vrata a pohony firmy Novoferm se vyrábějí podle přísného systému řízení jakosti DIN ISO 9001.

  • Všechna sekční vrata splňují vysoké bezpečnostní požadavky evropské technické normy DIN EN 13241-1.

  • Veškerá vrata a pohony sjou testovány jednotlivě a v kombinaci uznávanými instituty.

  • Co znamená pro Vaši bezpečnost „ochrana proti vloupání certifikovaná TÜV": Průmyslový svaz Vrata Dveře Zárubně (ttz) vypracoval směrnici, která na základě stávajících norem definuje pro vrata ochranu proti vloupání. TÜV NORD CERT GmbH provádí zkoušku a certifikuje výsledky. To znamená: certifikovaná garážová vrata firmy Novoferm poskytují nezávislou certifikovanou bezpečnost na nejvyšší úrovni.

10 a 5letá záruka

10 let záruky na všechna ocelová sekční vrata, 5 let na naše fóliovaná vrata (zlatý dub, tmavý dub, mahagon) a 5 let záruky na mechaniku NovoPort® zajišťují dlouhou radost z Vašich nových vrat.

Určujeme standardy

Co je venku za stálého počasí musí den co den fungovat bez poruchy. Všechna ocelová sekční vrata firmy Novoferm jsou dvouplášťově izolovaná a pojmenována podle jejich tloušťky izolace: od cenově nejpřijatelnějších sekčních vrat iso 20 až po exkluzivní model iso 45, vrat s největší pestrostí barvy. Jednotlivé sekce vrat jsou vyrobeny z žárově pozinkovaného tenkého plechu a jsou natřeny odolným lakem na bázi polyesteru. Rohové zárubně, vodící kolejnice a veškeré díly kování na vratech jsou galvanicky pozinkované. To zaručuje trvalou životnost a nadělí Vám dlouho trvající radost s 10letou se zárukou!

Kvalita

1. Dvouplášťové a izolovanékvalita
Naše ocelové sekce se vyrábějí výhradně v dvouplášťové sendvičové konstrukci a jsou vyplněny elastickým jádrem z tuhé polyuretanové (PUR) pěny. Tím je na rozdíl od jednoplášťových vrat zajištěna lepší zvuková a tepelná izolace a obzvlášť tichý chod vrat. Pružné jazýčkové těsnění mezi sekcemi samo měkce přiléhá při nízkých teplotách a brání tak tepelným ztrátám jakož i pronikání prachu.

2. Mrazuvzdorné těsnění u podlahy
Díky gumovému profilu na spodní straně vrat nedochází k pronikání vody a nečistot, vyrovnává drobné nerovnosti podlahy a předchází vzniku škod a poranění. Těsnění u podlahy je vyrobeno z kvalitního EPDM (etylen propylen dien monomeru), který je známý svojí vysokou pružností, odolností vůči vlivům počasí a dlouhou životností.

3. Jazýčkové těsnění na zárubních
Velmi široké jazýčkové těsnění na postranních zárubních zajišťuje ještě větší tepelnou izolaci a ochranu před nečistotami.

4. Adaptivní zárubňová patka
Sekční vrata firmy Novoferm mají zárubňovou patku z pozinkované oceli, která je velice odolná proti vlivům počasí. Voda tak může bez překážek odtékat a zárubně nemohou nikdy nezačnou korodovat. Díky odstupňované konstrukci se obzvlášť hodí pro renovace, když se výklopná vrata s kolejnicí i podlahy nahrazují sekčními vraty.

5. Pečeť kvality Novoferm
Kvalita se nepotřebuje skrývat: Proto mají všechna sekční vrata firmy Novoferm pečeť kvality Novoferm. Garance nejlepších materiálů a prvotřídního zpracování.

6. Sada termo zárubní
Nejnovější alternativní systém těsnících a izolačních lišt zlepšuje už tak velmi dobré výkonové vlastnosti dvouplášťových sekčních vrat Novoferm E®. Až o 15% lepší tepelná izolace díky třístranné tepelné optimalizaci zárubní při montáži za stavební otvor. Snadná a rychlá montáž díky nástrčnému a příchytnému profilu, který lze použít u všech sekčních vrat Novoferm E®. Sada termo zárubní podporuje aktivně optimalizaci výkonové bilance budovy.